Nowe mieszkania Gdańsk osiedle Guderskiego

276,964 zł

mieszkania i domy - sprzedam i kupię
23/08/2016
Kraj: Polska
Region: pomorskie
Miasto: Gdańsk
Opis:

Hiszpańskie osiedle wyróżnia się z pośród innych, cechuje się nowoczesną architekturą, funkcjonalnym wnętrzem oraz najwyższą jakością wykończenia. Dzięki wyższemu standardowi mieszkańcy mają do dyspozycji  windy  cichobieżne, skomunikowane bezpośrednio z halą garażową, komórki lokatorskie jak również naziemne miejsca parkingowe. Osiedle  charakteryzuje  przemyślana i  profesjonalnie zaprojektowana przyjazna infrastruktura, nawiązująca do akcentów hiszpańskich. 


 


Dla dzieci i młodzieży przewidziany jest atrakcyjny plac zabaw,  boisko wielofunkcyjne, urządzenia fitness na świeżym powietrzu oraz zielone tereny rekreacyjne  będące miejscem rodzinnych spotkań i sąsiedzkiej integracji w otoczeniu zieleni. Na osiedlu zaprojektowane zostały kawalerki,  mieszkania dwupokojowe oraz trzypokojowe. Można  wybierać wśród różnorodnych projektów, m.in. przewidujących salon z aneksem kuchennym lub wydzielone pomieszczenie kuchni. 


 


Jako zespół fachowców,  oferujemy Państwu profesjonalną obsługę przy wyborze mieszkania jak i podczas całego procesu zakupowego: od wybrania nowego mieszkania, poprzez rozmowy z bankami po podpisanie Umowy Deweloperskiej. Poniżej znajduje się link do filmu przedstawiającego Hiszpańskie Osiedle.


 


https://www.youtube.com/watch?v=n2OnjLh5pi8


By dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszą stronę http://www.osiedlehiszpanskie.pl/


lub o konatkt za pomocą poczty elektronicznej  - biurosprzedazy@osiedlehiszpanskie.pl


oraz pod numerem telefonu +48 58 303 29 58


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Podziel się Ważna informacja