Sprzedam Dom, pensjonat, pokoje gościnne na Górze Żar, przepiękne widoki

540,000 zł

mieszkania i domy - sprzedam i kupię
09/01/2018
Kraj: Polska
Region: śląskie
Miasto: Międzybrodzie Żywieckie
Opis:

Posiadam na sprzedaz dom na Górze Żar w zacisznej i spokojnej okolicy,w połowie drogi na szczyt. Ponieważ poniżej stoi znak zakazu ruchu (z wyjątkiem dojazdu do posesji) nie jeździ zbyt wiele samochodów . Z dojazdem w zimie nie ma problemu ponieważ droga jest bardzo dobrze odśnieżana. To droga do elektrowni szczytowo-pompowej na szczycie jest zbiornik wodny i musi byc nienaganny dojazd. Dom jest usytuowany na południowym stoku i przez cały dzień jest słonecznie. Po dzieci codziennie do szkoły podjeżdża bus pod sam dom.


Dom jest 100m od lasu ale 10 minut od atrakcji turystycznych np. kolejka linowa, park linowy szkółka paralotniowa czy szkola szybowcowa.
U podnóża góry jest malowniczo wkomponowane jezioro Międzybrodzkie.Sąsiedzi bardzo życzliwi i pomocni. Bardzo dobrze się tu mieszka.
Niestety z przyczyn osobistych musimy opuścić to miejsce.
Dom posiada 3 kondygnacje.
Na samym dole jest kuchnia, jadalnia, pralnia, kotłownia, garaż i salkabilardowa. 5-letni piec- centralne ogrzewanie na posesji jest przyłącz do gazu.
Wyżej są dwie sypianie, łazienka i pokój z kuchnią i wielkim tarasem z widokiem na góry.
Na najwyższej kondygnacji są cztery pokoje z balkonami i 2 toalety i 2 prysznice w korytarzu
Dom połozony jest na poludniowym stoku więc jest bardzo slonecznie.

10 minut na pieszo jest stok narciarski i kolejka linowa, na szczycie jest orczyk i pizzeria oraz tor saneczkowy całoroczny. Jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego a latem wypożyczalnia rowerów i paralotni, ponieważ są trasy downhillowe i szkoły paralotniowe.W chwili obecnej przygotowane są 4 pokoje do wynajęcia dla gości .


Zapraszam do odwiedzin

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Podziel się Ważna informacja