Pracownik obsługi klienta – infolinia przychodząca

Proszę o kontakt

biuro i administracja
30/08/2017
Kraj: Polska
Region: śląskie
Adres: Pełny Etat

Tytuł stanowiska: Pracownik obsługi klienta – infolinia przychodząca

Lokalizacja: Ostrava (Czechy)

Wynagrodzenie: 2100-2200 zł netto

Branża: Ubezpieczenia

Zadania:

- Udzielanie kompleksowych informacji dotyczących produktów firmy

- Przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń osób ubezpieczonych w firmie klienta (ubezpieczenia tyrustyczne, ubezpieczenia samochodów)

- Telefoniczna obsługa klientów zgłaszających szkodę, problem zdrowotny lub szkody pojazdów jakie nastąpiły w trakcie użytkowania od osób ubezpieczonych

- Kontakt z usługodawcami firmy

- Przekazywanie informacji zainteresowanym stronom

Wymagania:

- Język angielski na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny

- Podstawowa znajomość pakietu office

- Podzielność uwagi

- Mile widziana znajomość innych języków obcych

- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Wynagrodzenie:

2100-2200 zł netto (na rękę) + do 300 zł dla dojeżdżających w zależności od miejsca zamieszkania

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz z odpowiednią klauzulą zgody na przetwarzanie danych na: marek.neubauer@sel-work.pl

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.