Monter linii nadpowietrznej

Proszę o kontakt

budowia i pracownicy fizyczni
12/03/2015
Kraj: Polska
Region: opolskie
Miasto: Poznowice

Firma PB Kadry Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko: Monter linii nadpowietrznej

Miejsce pracy: Gorzeszów (woj. Dolnośląskie)

Zakres obowiązków:
- Montaż linii wysokiego napięcia,
- Montaż słupów kratowych, łańcuchów izolatorów,
-Montaż przewodów na słupach pod wyłączonym napięciem.

Oczekujemy:
- Brak lęku wysokości
- Doświadczenie zawodowe

Oferujemy:
- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 17-18
- Dwa weekendy zjazdowe w miesiącu
- Umowę cywilno-prawną
- Stawkę godzinową: 21 zł netto/h
- Zapewniamy zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem

506 622 572

oraz o wypełnienie formularza zgłoszeniowego poprzez skopiowanie poniższego linka do przeglądarki internetowej (jeśli strona się nie otwiera zalecamy jej odświeżenie)

https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/ELEKTROMON TER___Gorzeszow/5883-3728-0-d75-642.html

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane te będą przetwarzane przez PB KADRY Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia/umowy o pracę.”

Numer kontaktowy: 506622572