Księgowy/księgowa - Ostrava (polska księgowość)

Proszę o kontakt

finanse i księgowość
25/07/2017
Kraj: Polska
Region: śląskie
Obszar miasta: 535430871
Adres: Pełny Etat

Dla naszego klienta - firmy ubezpieczeniowej AXA - poszukujemy księgowej/księgowego, do nowo powstałego zespołu.

Lokalizacja: Ostrava (Czechy)

Zadania:

Obsługa ksiąg rachunkowych / nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych

Sporządzanie sprawozdań finansowych /nadzór nad składaniem sprawozdań finansowych do NBP i GUS

Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT),

Kontrola operacji księgowych zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi

Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz archiwizacją dokumentów finansowych i księgowych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse lub pokrewne

Doświadczenie w księgowości

Dobra znajomość przepisów prawa podatkowego

Dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziana znajomość języka angielskiego

Wynagrodzenie: 3000– 6000 PLN brutto, adekwatne do wiedzy i doświadczenia

Dodatkowe benefity:

Po pól roku możliwość przejścia na jeden dzień na home office.

Po okresie próbnym bony żywieniowe w wysokości około 200 zł netto.

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę (czeska) na pełny etat

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. W tytule wiadomosci prosimy o podanie nazwy stanowiska.