Specjalista ds. Księgowości z j. francuskim (Wrocław)

Proszę o kontakt

finanse i księgowość
03/04/2015
Kraj: Polska
Region: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Opis:

Opis stanowiska:

  •         Prowadzenie ksiąg rachunkowych;

  •          Sporządzanie sprawozdań finansowych;

  •         Dekretowanie i księgowanie dokumentów;

  •          Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów;

  •         Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (komunikacja w j. francuskim);

  •          Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych;

  •          Wykonywanie księgowań w księdze głównej;

  •          Przeprowadzenie bieżącej kontroli finansowo-księgowej.

Wymagania:

  •      Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość, księgowość);

  •         Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej;

  •          Biegła obsługa komputera oraz programów finansowo-księgowych;

  •          Dobra znajomość języka francuskiego;

  •          Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  •          Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  •         Umowę o pracę;

  •         Atrakcyjne wynagrodzenie;

  •         Możliwość posługiwania się językiem francuskim na co dzień;

  •          Niezbędne narzędzia: laptop oraz telefon komórkowy.

Numer kontaktowy: 662166917