Praca dodatkowa dla przedstawicieli handlowych

Proszę o kontakt

inne prace
09/09/2015
Kraj: Polska
Region: dolnośląskie
Miasto: Wrocław

Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą na polskim rynku medycznym. W związku z rozwojem firmy tworzymy nową grupę sprzedażowwą.
Jeśli poszukujesz dodatkowego źródła dochodów, nie boisz się wyzwań i chcesz dołączyć do młodego, kreatywnego i ambitnego zespołu, niezwłocznie wyślij CV.

Region: Dolny Śląsk

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa Klienta

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz potwierdzeń zamówień

  • kontrola należności

  • utrzymywanie i dbałość o relacje z pozyskanymi partnerami handlowymi

  • osiąganie celów sprzedażowych

  • budowanie i aktualizowanie bazy kontaktów handlowych

  • kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży

  • inicjatywa w działaniu

  • determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów

  • umiejętność organizacji pracy oraz zarządzania własnym czasem

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych

  • b. dobre umiejętności: negocjacyjne, analityczne, rozpoznawania potrzeb klientów

Oferujemy:

• pracę w polskiej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

• atrakcyjny system wynagrodzenia

• możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji

• nienormowany wymiar pracy

• jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego

• profesjonalny system szkoleń

• program samochodów służbowych

• premie, nagrody, wyjazdy interegracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub na adres e-mail.