Kierownik Agencji pracy

Proszę o kontakt

kadry i rekrutacja
01/06/2016
Kraj: Polska
Region: łódzkie
Miasto: Łódź
Obszar miasta: Śródmieście
Adres: Kilińskiego 21

  OBOWIĄZKI:   zarządzanie działem Agencji Zatrudnienia   sporządzanie raportów budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z osobami kontaktowymi po stronie Klienta pozyskiwanie nowych, jak również budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi Klientami,   odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji oraz obieg dokumentów, kontakt i stała współpraca z działem obsługi kadrowo-płacowo-administracyjnej monitorowanie rynku pracy rekrutacja i selekcja pracowników, koordynacja procesu administracji zatrudniania przygotowywanie umów i pism bieżąca obsługa korespondencji oraz organizacja biura pośrednictwa pracy przygotowanie, prowadzenie, archiwizacja korespondencji nadzór nad obiegiem dokumentów wewnętrznych, opieka nad dokumentacją kadrowo-płacową reprezentacja biura przed organami administracji oraz ewentualne wyjazdy służbowe do klientów oraz na targi branżowe   WYMAGANIA:   wykształcenie wyższe (mile widziane ZZL, socjologia, psychologia lub pokrewne) minimum 3letnie doświadczenie w agencji zatrudnienia znajomość języka angielskiego lub niemieckiego biegła znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne, elastyczność duża samodzielność w działaniu, dokładność, świetna organizacja pracy prawo jazdy kat B - czynne znajomość przepisów prawa pracy oraz znajomość ustawy o pracy tymczasowej zaangażowanie, bardzo dobra organizacja czasu pracy, doświadczenie w pracy biurowej otwartość na nowe wyzwania, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, umiejętności pracy pod presją czasu kreatywność i umiejętność szybkiego reagowania na pojawiające się potrzeby   OFERUJEMY:   umowa na etat stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku   atrakcyjne wynagrodzenie możliwość rozwoju osobistego   miłą przyjazną atmosferę   Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.   Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.