Information
For more information about our classifieds, please check following links.
Welcome to Jak To Darmowe Ogłoszenia ! Sign In Are you new to our site? Register now
Categories
Seller did not upload any pictures Seller did not upload any pictures

Additional information

Vote
Result 0 votes

Opis

W związku z dynamicznym rozwojem

OBPON

poszukuje pracowników na stanowisko:

MENADŻER DS. REKRUTACJI (praca stacjonarna)
Miejsce pracy: Kraków, Region: małopolska

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI (telepraca)
Miejsce pracy: (przedstawiciele regionalni - woj. mazowieckie, podkarpackie, świętokrzyskie, kujawsko - pomorskie, podlaskie, śląskie, dolnośląskie, wielkopolskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie)

OPIS STANOWISKA

OBOWIĄZKI:

  • obsługa klientów oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji,

  • samodzielne planowanie i prowadzenie projektów rekrutacyjnych,

  • reprezentowanie firmy na lokalnych wydarzeniach związanych z rynkiem pracy,

  • aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy,

  • wstępna selekcja kandydatów i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,

  • wychodzenie z inicjatywami i proponowanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów,

  • tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych, selekcja CV oraz przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i face-to-face z kandydatami,

  • proponowanie i wdrażanie nowych narzędzi rekrutacyjnych,

  • przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących rekrutacji.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • mile widziany stopień niepełnosprawności,

  • doświadczenie w rekrutacji,

  • praktyczna znajomość narzędzi ułatwiających rekrutację,

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,

  • znajomość metod i źródeł aktywnego pozyskiwania kandydatów,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy,

  • terminowość, systematyczność, sumienność,

  • otwartość i kreatywne podejście do działań rekrutacyjnych,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia uzależniona od efektów pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres e-mail:

praca@obpon.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Doradca Sp. z o.o. Centrum szkoleń i rehabilitacji Sp. k. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami

Komentarze

No comments added yet. Zaloguj się and be first to leave comment!

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Zamknij
    This field is required

    Podaj słowa wyświetlone powyżej:

    Seller's info

    Radosław
    Unregistered user
    - - - - - No phone number

    Listing location

    Polska, małopolskie, Kraków

    Seller's email address

    Zamknij
    - you cannot copy & paste mail, you need to rewrite it
    - do not send spam
    - ask only questions related to this product
    - do not be rude
    Witaj! Zaloguj się po więcej.
    Strona Główna Szukaj Moje Konto Moje powiadomienia Mój profil Moje ogłoszenia Napisz do nas
    Language
    Zawęź wyszukiwanie
    Słowo kluczowe
    Kategorie
    Lokalizacja

    Województwo

    Miasto

    Pictures
    Cena

    Cena:

    Zaawansowane