Czynności magazynowe

Proszę o kontakt

magazynier
12/11/2015
Kraj: Polska
Region: śląskie
Miasto: Będzin
Obszar miasta: Będzin Łagisza

Agencja Pracy Eurokadra SA (nr cert. 8252) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy tymczasowej przy kompletacji towaru na magazynie w Będzinie

Stanowisko: MAGAZYNIER PREPARATOR

Miejsce pracy: Będzin, ul. Świerczewskiego

Zadania:

- kompletowanie zamówień wg wytycznych

- zbieranie zamówień

- obsługa wózków elektrycznych i skanera magazynowego

- foliowanie palet

Wymagania:- uprawnienia do obsługi wózków widłowych elektrycznych

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

- dyspozycyjność i pracowitość

- zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy :

- pracę na rzecz rozpoznawalnej, międzynarodowej firmy o stabilnej pozycji na rynku

- pracę w systemie trzyzmianowym (6/14/22)

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

-umowę o pracę tymczasową

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy  o kontakt telefoniczny pod numerem 501-955-737

Numer kontaktowy: 501-955-737