Magazynier - wynagrodzenie 16,00 zł brutto/h

Proszę o kontakt

magazynier
12/10/2016
Kraj: Polska
Region: łódzkie
Miasto: Stryków

LEGION CK Sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, outsourcingu pracowniczego oraz rekrutacji. Została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11 978.

Miejsce Pracy: Sosnowiec gm. Stryków

Opis stanowiska pracy:

- załadunek, rozładunek towaru

- obsługa wózka widłowego

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

- praca zmianowa (3 zmiany)

- atrakcyjne wynagrodzenia.

Wymagania:

- uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

- duża motywacja do pracy

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności (nie jest to wymóg konieczny).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@legionck.pl lub kontakt telefoniczny 506313583

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Numer kontaktowy: 506313583