Operator wózka widłowego - Racibórz

Proszę o kontakt

magazynier
07/01/2016
Kraj: Polska
Region: śląskie
Miasto: Racibórz
Obszar miasta: Studzienna

Agencja Pracy Tymczasowej Eurokadra SA (nr cert. 8252) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy tymczasowej przy kompletacji towaru na magazynie w Raciborzu.

Stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Miejsce pracy: RACIBÓRZ

Zadania:

• kompletowanie towarów wg wytycznych

• praca ze skanerem

• obsługa wózków widłowych dla osób, które mają uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na magazynie, doświadczenie w kompletowaniu towarów

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych

• mile widziane doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych

• doświadczenie w pracy przy rozładunku/załadunku naczep, obsłudze skanera magazynowego oraz układaniu towaru na palecie

• średnie wykształcenie

• zaangażowanie, umiejętność pracy zespołowej

• mile widziane osoby z doświadczeniem na stanowisku "kontrola jakości na magazynie", lub osoby łączące dotychczasową pracę z towarem i pracą w biurze obiektu magazynowego.

Oferujemy:

• pracę z możliwością rozwoju i awansu

• pracę na rzecz rozpoznawalnej, międzynarodowej firmy o stabilnej pozycji na rynku

• pracę w zgranym zespole

• pracę na 3 zmiany

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod adres rekrutacja@eurokadra.com.pl

W tytule proszę podać nazwę stanowiska

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie CV klauzulą na przetwarzanie danych osobowych wg wzoru poniżej. W tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska PRACOWNIK MAGAZYNOWY (kompletacja towaru) - Racibórz

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że udzielimy odpowiedzi tylko wybranym Kandydatom, którzy odpowiedzą na ogłoszenie

Numer kontaktowy: 501-955-737