Information
For more information about our classifieds, please check following links.
Welcome to Jak To Darmowe Ogłoszenia ! Sign In Are you new to our site? Register now
Categories
1 photo

Additional information

Numer kontaktowy: 501-955-737
Vote
Result 0 votes

Opis

Agencja Pracy Tymczasowej Eurokadra SA (nr cert. 8252) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy tymczasowej przy kompletacji towaru na magazynie w Raciborzu.

Stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Miejsce pracy: RACIBÓRZ

Zadania:

• kompletowanie towarów wg wytycznych

• praca ze skanerem

• obsługa wózków widłowych dla osób, które mają uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na magazynie, doświadczenie w kompletowaniu towarów

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych

• mile widziane doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych

• doświadczenie w pracy przy rozładunku/załadunku naczep, obsłudze skanera magazynowego oraz układaniu towaru na palecie

• średnie wykształcenie

• zaangażowanie, umiejętność pracy zespołowej

• mile widziane osoby z doświadczeniem na stanowisku "kontrola jakości na magazynie", lub osoby łączące dotychczasową pracę z towarem i pracą w biurze obiektu magazynowego.

Oferujemy:

• pracę z możliwością rozwoju i awansu

• pracę na rzecz rozpoznawalnej, międzynarodowej firmy o stabilnej pozycji na rynku

• pracę w zgranym zespole

• pracę na 3 zmiany

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod adres rekrutacja@eurokadra.com.pl

W tytule proszę podać nazwę stanowiska

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie CV klauzulą na przetwarzanie danych osobowych wg wzoru poniżej. W tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska PRACOWNIK MAGAZYNOWY (kompletacja towaru) - Racibórz

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że udzielimy odpowiedzi tylko wybranym Kandydatom, którzy odpowiedzą na ogłoszenie

Komentarze

No comments added yet. Zaloguj się and be first to leave comment!

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Zamknij
    This field is required

    Podaj słowa wyświetlone powyżej:

    Seller's info

    EUROKADRA
    Unregistered user
    - click to show - StudzieXXX

    Listing location

    Polska, śląskie, Racibórz

    Seller's email address

    Zamknij
    moc.ardakorue@amalk.k.pl
    - you cannot copy & paste mail, you need to rewrite it
    - do not send spam
    - ask only questions related to this product
    - do not be rude
    Witaj! Zaloguj się po więcej.
    Strona Główna Szukaj Moje Konto Moje powiadomienia Mój profil Moje ogłoszenia Napisz do nas
    Language
    Zawęź wyszukiwanie
    Słowo kluczowe
    Kategorie
    Lokalizacja

    Województwo

    Miasto

    Pictures
    Cena

    Cena:

    Zaawansowane