Information
For more information about our classifieds, please check following links.
Welcome to Jak To Darmowe Ogłoszenia ! Sign In Are you new to our site? Register now
Categories
1 photo

Additional information

Vote
Result 0 votes

Opis

Dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na produkcji

Lokalizacja: Naldwijk

Opis stanowiska:

naklejanie etykiet

realizacja zamówień na magazynie

wykonywanie bieżących prac magazynowych

Nasza oferta:

stabilne zatrudnienie

pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii

zakwaterowanie

ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek

oferujemy umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

polskojęzyczną opiekę w Holandii

tygodniowy system naliczania wynagrodzeń

dodatek wakacyjny odkładany z każdej godziny pracy

dodatek za pracę w nadgodzinach

możliwe wyjazdy dla grup

Wymagania:

dyspozycyjność do wyjazdu na okres min. 6-ciu miesięcy (z możliwością skorzystania z urlopu)

komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana

prawo jazdy kat. B mile widziane

doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

chęć i motywacja do pracy

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty email.

cv@pracuj.nl

W tytule wiadomości proszę napisać „Holandia - Pracownik produkcji”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub usunięte.

Komentarze

No comments added yet. Zaloguj się and be first to leave comment!

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Zamknij
    This field is required

    Podaj słowa wyświetlone powyżej:

    Seller's info

    praca holandia
    Unregistered user
    - - - - - No phone number

    Listing location

    Polska, wielkopolskie, Piła

    Seller's email address

    Zamknij
    - you cannot copy & paste mail, you need to rewrite it
    - do not send spam
    - ask only questions related to this product
    - do not be rude
    Witaj! Zaloguj się po więcej.
    Strona Główna Szukaj Moje Konto Moje powiadomienia Mój profil Moje ogłoszenia Napisz do nas
    Language
    Zawęź wyszukiwanie
    Słowo kluczowe
    Kategorie
    Lokalizacja

    Województwo

    Miasto

    Pictures
    Cena

    Cena:

    Zaawansowane