Opiekunka do osoby starszej w Niemczech

Proszę o kontakt

opiekunki i nianie
11/01/2017
Kraj: Polska
Region: kujawsko-pomorskie
Obszar miasta: Bydgoszcz
Adres: Jagiellońska 12/4
Opis:

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Dortmundu

Opieki potrzebuje: Pani Eliza (80 kg, 163 cm wzrostu)

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla starszej Pani Elizy mieszkającej niedaleko Dortmundu.

Podopieczna jest miłą, starszą Panią poruszającą się na wózku inwalidzkim zarówno po domu jak i na zewnątrz. Jest po udarze, choruje na osteoporozę i ma alergię. Jej stan psychiczny jest w normie. Obecnie opiekę sprawuje nad nią mąż.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki będzie należało prowadzenie domu, dbanie o czystość i porządek a także robienie zakupów w pobliskim sklepie i przygotowywanie posiłków.

Podopieczna potrzebuje również wsparcia podczas czynności higienicznych zarówno rano jak i wieczorami, pomocy podczas ubierania, pomocy przy wstawaniu z wózka a także czuwanie w nocy.

Wymagania:

Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie dobrym, doświadczenia i zaangażowania w powierzone obowiązki. Kandydatka musi być osobą niepalącą.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki, premię za szybki wyjazd do Niemiec.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 5960 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Bydgoszczy

Ul. Jagiellońska 12/4

Link do Twojej Strony: http://www.opiekunka.gowork.pl/
Numer kontaktowy: 795998761