Praca dla kobiet w charakterze opiekunki

Proszę o kontakt

opiekunki i nianie
07/01/2017
Kraj: Polska
Region: kujawsko-pomorskie
Miasto: Bydgoszcz
Obszar miasta: Bydgoszcz
Adres: Jagiellońska 12/4
Opis:

Nasz podopieczny:

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i ze znajomością języka niemieckiego. Zgłoś się do nas, mamy wiele ciekawych ofert pracy!

Obecnie potrzebujemy opiekunki dla pana Wilhelma (86 lat, 68 kg, 163 cm).

Wyjazd na 2 – 3 miesiące w Lüneburg.

Senior choruje na nadciśnienie i niewydolność serca, jest również alergikiem. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu.

Obowiązki:

Podopiecznemu trzeba pomóc w higienie szczególnie przy myciu, ubieraniu oraz asystować podczas korzystania z toalety. Do zadań Opiekunki będzie należało też transfer z wózka na łóżko oraz czuwanie przy podopiecznym w nocy.

Opiekunka będzie również robić zakupy, przygotowywać posiłki oraz dbać o utrzymanie czystości w domu.

Wymagania:

dobrej znajomość języka niemieckiego

doświadczenia w opiece nad osobą starszą

cierpliwości wobec drugiego człowieka

mile widziane czynne prawo jazdy oraz referencje

Oferujemy:

legalne i bezpieczne zatrudnienie,

miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1100 Euro/netto,

sprawdzone i pewne miejsca pracy,

ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,

stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,

organizację podróży,

zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 6115 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Bydgoszczy

Ul. Jagiellońska 12/4

Link do Twojej Strony: http://www.opiekunka.gowork.pl/
Numer kontaktowy: 795998761