Information
For more information about our classifieds, please check following links.
Welcome to Jak To Darmowe Ogłoszenia ! Sign In Are you new to our site? Register now
Categories
1 photo

Additional information

Link do Twojej Strony: http://www.opiekunka.gowork.pl/
Numer kontaktowy: 795998761
Vote
Result 0 votes

Opis

Praca dla opiekunek/opiekunów osób starszych

Nasz podopieczny:

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki dla starszej Pani Irminy.

Pani Irmina ma 86 lat, jest osobą niesamodzielną, leżącą. Jest po udarze, korzysta z wkładek.

Obowiązki:

Opiekunka będzie zajmowała się prowadzeniem gospodarstwa domowego oraz robieniem zakupów, pomagała podopiecznej w ubieraniu, kąpielach oraz zmianie pielucho – majtek.

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka,

doświadczenie z osobami chorymi i w podeszłym wieku

oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki

prawo jazdy

mile widziane referencje

Oferujemy:

pracę w stabilnej firmie

legalne i stabilne zatrudnienie

wysokie zarobki (do 1500 euro netto miesięcznie)

darmowe wyżywienie w miejscu pracy

zorganizowanie przejazdu do i z Niemiec

zdobycie cennego doświadczenia w opiece

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 6346 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Bydgoszczy

Ul. Jagiellońska 12/4

Komentarze

No comments added yet. Zaloguj się and be first to leave comment!

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Zamknij
    This field is required

    Podaj słowa wyświetlone powyżej:

    Seller's info

    Anna
    Unregistered user
    - click to show - BydgosXXX

    Listing location

    Polska, kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
    Jagiellońska 12/4

    Seller's email address

    Zamknij
    krowog@akcorpap.anna.pl
    - you cannot copy & paste mail, you need to rewrite it
    - do not send spam
    - ask only questions related to this product
    - do not be rude
    Witaj! Zaloguj się po więcej.
    Strona Główna Szukaj Moje Konto Moje powiadomienia Mój profil Moje ogłoszenia Napisz do nas
    Language
    Zawęź wyszukiwanie
    Słowo kluczowe
    Kategorie
    Lokalizacja

    Województwo

    Miasto

    Pictures
    Cena

    Cena:

    Zaawansowane