Praca w roli opiekunki dla pana Petera

Proszę o kontakt

opiekunki i nianie
11/01/2017
Kraj: Polska
Region: kujawsko-pomorskie
Obszar miasta: Bydgoszcz
Adres: Jagiellońska 12/4
Opis:

Nasz podopieczny:

Podopieczny jest cukrzykiem oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu, korzysta z pielucho – majtek. Senior stoi samodzielnie, jednak przy chodzeniu potrzebuje pomocy, poza domem korzysta z chodzika.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki głównie należeć będzie opieka nad podopiecznym. Pan Peter potrzebuje pomocy przy ubieraniu, czynnościach pielęgnacyjnych ciała oraz zmiany pielucho – majtek. Opiekunka musi być też przygotowana do czuwania w nocy przy seniorze. Dodatkowe obowiązki to prowadzenie gospodarstwa domowego: gotowanie, sprzątanie oraz pranie.

Wymagania:

- gotowość podjęcia pracy na 2-3 miesiące

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie (mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy)

- przyjazne i pogodne usposobienie

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki

- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie

- pokrywamy koszty podróży w obie strony

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 7147 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Bydgoszczy

Ul. Jagiellońska 12/4

Link do Twojej Strony: http://www.opiekunka.gowork.pl/
Numer kontaktowy: 795998761