Ogrodnik do pracy za granicą!

Proszę o kontakt

rolnictwo
19/07/2016

Agencja Pracy Eurokontakt (nr lic. 1109) poszukuje do pracy na terenie Niemiec osób na stanowisko:

OGRODNIK

Obowiązki:

Wykładanie i obsadzanie powierzchni trawnika, Wykańczanie powierzchnitrawnika, konserwacja i utrzymywanie ternenów zielonych, proste pracerolne.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego;

  • Prawo jazdy kat. B+E.

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie

  • Atrakcyjne zarobki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail: praca@euro-kontakt.eu  lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 730 107 612

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).