Profesjonalne urządzenia kosmetyczne IPL, E-Light, SHR, Lasery

Proszę o kontakt

zdrowie i uroda
28/12/2015
Kraj: Polska
Region: podkarpackie
Miasto: Jasło
Opis:

WellyssLaser zajmuje się wyposażeniem gabinetów kosmetycznych, SPA oraz gabinetów medycyny estetycznej w profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny. Prezentowane przez nas urządzenia kosmetyczne to wyroby największych światowych producentów, odznaczające się wysoką jakością , atrakcyjnym designem oraz wykorzystujące najnowocześniejsze osiągnięcia technologiczne w kosmetologii i dermatologii. Wszystkie urządzenia posiadają wymagane certyfikaty, również medyczne.

Nasza oferta skierowan jest do odbiorcy detakicznego oraz do dbiorcy hurtowgo. Dzięki bezpośredniej współpracy z Producentem i pominięciem pośredników, oferujemy Państwu wysokiej jakości sprzęt, po bardzo atrakcyjnych cenach.

DLA STAŁYCH KLIENTÓW OFERUJEMY PAKIETY LOJALNOŚCIOWE GWARANTUJĄCE STAŁE, NIŻSZE CENY I WIELE INNYCH ATRAKCYJNYCH ROZWIĄZAŃ. Oferta urządzeń będzie na bieżąco poszerzana, tak , aby znalazły się w niej najnowocześniejsze urządzenia do pielęgnacji urody, aby każdy z Państwa znalazł dla siebie odpowiednie urządzenie w przystępnej cenie i miał możliwość rozwoju swojego gabinetu zgodnie z rosnącymi wymaganiami Klientów.

JESTEŚMY ALTERNATYWĄ DLA FIRM FRANCZYZOWYCH!

BEZ DODATKOWYCH OPŁAT I STAŁYCH ZOBOWIĄZAŃ FINANSOWYCH UMOŻLIWIAMY PAŃSTWU WYPOSAŻENIE SWOICH GABINETÓW W PROFESJONALNY SPRZĘT KOSMETYCZNY, PO BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH. POZWOLI TO PODNIEŚĆ JAKOŚĆ I STANDARD WASZEGO GABINETU ORAZ ROZSZERZYĆ OFERTĘ WYKONYWANYCH USŁUG, STWORZENIE DLA KLIENTÓW PAKIETÓW ODMŁADZAJĄCO-UPIĘKSZAJĄCYCH, RELAKSUJĄCYCH ITP.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy.

ZAPEWNIAMY SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY, SZKOLENIA Z OBSŁUGI ZAKUPIONYCH URZĄDZEŃ ORAZ WSZELKĄ POMOC MARKETINGOWĄ WYKWALIFIKOWANEJ kadry .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Link do Twojej Strony: http://www.wellysslaser.pl/
Numer kontaktowy: 508 483 675
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Podziel się Ważna informacja