Information
For more information about our classifieds, please check following links.
Polecane Przyjazne Serwisy Internetowe Regulamin Ciasteczka Jak To Blog
Welcome to Jak To Darmowe Ogłoszenia ! Sign In Are you new to our site? Register now
Categories

Additional information

Link do Twojej Strony: http://www.fjakaactive.pl/
Numer kontaktowy: 730566928
Vote
Result 0 votes

Opis

Rafting w Czarnogórze
4 dni w cenie 555 PLN
3 noclegi; 9 posiłków; 2 dni raftingu; 1 dzień na wycieczki fakultatywne wg preferencji.

PRZYKŁADOWY PROGRAM:
PIERWSZY DZIEŃ: przyjazd do obozu w godzinach popołudniowych oraz zakwaterowanie w domkach; około godziny 20.00 kolacja oraz zabawa przy ognisku i muzyce; nocleg
DRUGI DZIEŃ: o godz. 8.00 śniadanie; po śniadaniu dzień wolny lub można zorganizować całodzienną wycieczkę fakultatywną (dwie przykładowe wycieczki do wyboru):
Wycieczka 1- wycieczka do lasu pierwotnego Perućica i wodospadu Skakavac; ok. godziny 14.00 obiad w plenerze (lunch pakiet); zwiedzanie przełęczy Prijevor, Vidikovac i odwiedzanie pastwisk letnich; degustacja domowego kajmaku i sera, który jest tam wytwarzany; powrót do obozu.
Wycieczka 2- zwiedzanie jeziora Zelengore, Górnych i Dolnych stawów; wędrówka szlakami górskimi; pływanie i wędkowanie na jeziorach; ok. godziny 14.00 - obiad (grill lub lunch pakiet); powrót do obozu; o godzinie 20.00 kolacja zabawa przy ognisku; nocleg.
DZIEŃ TRZECI: śniadanie; o godzinie 10 przydzielenie sprzętu raftingowego i transport busami do Brstanovicy gdzie jest początek spływu; spływ najbardziej interesującą częścią (22 km) rzeki Tara trwa 3-5 godzin; około 16 h przybycie łodziami do obozu; o godz. 17.00 obiad; czas wolny (rozrywki, pływanie, wędkarstwo, inne sporty ...) ; o godzinie 20 kolacja zabawa przy ognisku nocleg
DZIEŃ CZWARTY: śniadanie; rafting z Brstanovicy do obozu; o godzinie 17.00 obiad; wyjazd z obozu.
CENA OBEJMUJE: spływ z profesjonalnymi skiperami; zakwaterowanie w obozie (pościel, koce lub śpiwory); jedzenie; wszystkie podatki i ubezpieczenie; wypożyczanie sprzętu raftingowego; transport z obozu do miejsc rozpoczęcia raftingów - Brstanovica
CENA NIE OBEJMUJE: napoi spożywanych podczas pobytu

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące prezentowanych wycieczek były możliwie kompletne i aktualne, więc do ich weryfikacji przykładamy szczególną uwagę. Z uwagi na to jednak, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się w pełni zweryfikować oraz oferty mogą być zmodyfikowane przez ich wykonawców, nie ponosimy odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność. Świadczymy dla Państwa usługi w zakresie rezerwacji przedstawianych propozycji.

KANION TARY
Wielu odwiedzających twierdzi, że Tara jest najpiękniejszą i najbardziej ekscytującą rzeką w Europie, a krystalicznie czystą wodę można pić na całej jej długości. Rzeka o długości 145 km stworzyła prawie stu kilometrowy kanion o głębokości 1,3 km, który jest drugim na świecie pod względem głębokości, tuż za Wielkim Kanionem Kolorado, natomiast jego piękno stawia go przed nim. Kanion Tary jest również bardzo bogaty w w różne gatunki roślin i zwierząt, spośród których wiele jest gatunkami endemicznymi. Tara znajduje się na liście obszarów chronionych UNESCO i jest nazywana łzą Europy ze względu na czystość wód.
RAFTING
Rafting należy do grupy sportów ekstremalnych, a na Tarze organizowane są również zawody wysokiej rangi pokroju mistrzostw świata. Spływ pontonami w dół dzikiej rzeki jest niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich miłośników przygody i przyrody. Dzięki szybkiemu nurtowi z ponad 50 kaskadami na rzece występują idealne warunki do wymagających spływów. Sezon zaczyna się zwykle 1-wszego maja. Do końca czerwca stan wód Tary jest wysoki, woda szybka, co stwarza doskonałe warunki do wymagającego raftingu. W lipcu i sierpniu stan wód jest nieco niższy, woda trochę wolniejsza co jednak nie zmniejsza przeżyć, a dzięki wyższym temperaturom, stwarza doskonałe warunki do kąpieli. Kemping i otoczenie.
KEMPING
Usytuowany jest nad samym brzegiem Driny i otoczony nietkniętą przyrodą. Do dyspozycji jest 36 drewnianych domków dla 2-5 osób, a razem może pomieścić setkę ludzi. Oczywiście istnieje możliwość rozbicia namiotu i parkowania auta. Wyżywienie oparte jest na regionalnej, domowej kuchni obfitującej w wiejskie specjały: jagnięcina pieczona na ogniu, drób i cielęcina z żaru, specjalnie smażone pstrągi, mięsa z grilla, gulasz z dziczyzny i warzywa z grzybami... Posiłki serwuje się na dużym zadaszonym tarasie tuż nad rzeką, który jest również doskonałym miejscem wypoczynkowym gdzie można przyjemnie spędzać czas wolny. Wieczorami organizowane są ogniska, z muzyką na żywo w weekendy. Na kempingu jest jest wystarczająco miejsca na sportowe aktywności jak siatkówka czy badminton lub nieaktywności w stylu leniuchowania.

Komentarze

No comments added yet. Zaloguj się and be first to leave comment!

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

Zamknij
  *
  This field is required


  Podaj słowa wyświetlone powyżej:

  Seller's info

  Tomasz
  Unregistered user
  - - - - - No phone number
  Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

  Listing location

  Polska
  - - - - - No phone number
  Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą

  Seller's email address

  Zamknij
  airetni@eerthsa.pl
  - you cannot copy & paste mail, you need to rewrite it
  - do not send spam
  - ask only questions related to this product
  - do not be rude
  Witaj! Zaloguj się po więcej.
  Strona Główna Szukaj Moje Konto Moje powiadomienia Mój profil Moje ogłoszenia Napisz do nas
  Language
  Zawęź wyszukiwanie
  Słowo kluczowe
  Kategorie
  Lokalizacja

  Województwo

  Miasto

  Pictures
  Cena

  Cena:

  -
  Zaawansowane