Tworzenie stron internetowych dla firm

1,499 zł

graficy i usługi IT
29/05/2016
Kraj: Polska
Region: małopolskie
Miasto: Kraków
Obszar miasta: Kraków
Adres: Ul. Kalwaryjska 69 Lok 9
Opis:

Projektujemy i tworzymy strony internetowe. Studio Hauerpower z Krakowa pracuje dla Klientów z całej Polski zdalnie oraz dla Klientów lokalnych na terenie Krakowa i okolic.


Hauerpower - to studio założone w 2009 roku, posiada duże doświadczenie w projektowaniu głównie firmowych stron internetowych. Relizuje projety i wdrożenia stron biznesowych i korporacyjnych, ale także klimatycznych i nastawionych na wyrażenie konkretnej ekspresji.


Studio tworzy strony :  • nowatorskie,

  • czytelne,

  • responsywne,

  • dla użytkowników - łatwe w nawigacji i poruszaniu się po stronie,

  • z panelem cms - system wordpress
Zobacz strony internetowe hauerpower.com gdzie mają Państwo okazję zapoznać się z przykładami stron o wysokiej użyteczności i konwertujące do zapytań ofertowych. Całośc stron konstruowana jest bowiem tak by użytkownik prowadzony był po stronie do złożenia zapytania ofertowego.

 

Realizacje stron internetowych prowadzone są do pełnej akceptacji Klienta i nie ma wprowadzanych limitów zmian oraz poprawek do tworzonej strony. Praca odbywa się w systemie wymiany email oraz telefonicznej konsultacji zmian w przypadku spotkania również nie ma problemu. Każda forma kontaktu jest akceptowalna przez studio.

 

Jakość w studio hauerpower stoi na pierwszym miejscu zaraz po praktyczności i przydatności rozwiązań. Projektowanie bowiem to dla nich nie tylko obrazki, ale to głównie projektowanie architektury intormacji i organizacja elementów na stronie tak by były funkcjonalne i ułożone w logiczną całość tworzącą docelowo stronę internetową.

 

Rzetelność usług to również bardzo ważna cecha współpracy z studio Hauerpower. Należy ono bowiem do tych agencji które na pierwszym miejscu stawiają zadowolenie Klienta i jego dobro - wiedzą że jest to najlepsza rekomendacja ich usług. Zdając sobię sprawę również z tego po co tworzona jest strona są w stanie zadawać pytania których odpowiedzi dają wskazówki do opracowania idealnie dobranej strony internetowej do potrzeb biznesowych firmy.

Link do Twojej Strony: http://www.hauerpower.com
Numer kontaktowy: 514 963 507
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Podziel się Ważna informacja