prośba o pomoc i wsparcie finansowe

Darmowe

inne usługi
11/01/2020
Kraj: Polska
Region: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Opis:

Ten list jest wołaniem o pomoc – z nadzieją, że uda mi się zebrać odpowiednią kwotę na leczenie. Zwracam się do Państwa z bardzo gorącą , serdeczną i ogromną prośbą do ludzi życzliwych , sponsorów i darczyńców dobrej woli i dobrego serca o wsparcie i pomoc w pozyskaniu środków finansowych na leczenie. Mam 52 lata, w lipcu 2019 roku wykryto u mnie raka jelita grubego.
Dla mnie był to szok, wstrząs i niedowierzanie , targały mną skrajne i gwałtowne emocje. Brak mi już sił i nadziei, chociaż wiem, że zapewnie jest wiele takich ludzi jak ja albo w jeszcze w gorszej sytuacji.
Żyję z pracy dorywczej, gdzie sie da i tam się pracuje, która nie zawsze jest . Jestem w bardzo ciężkiej sytuacji materialno-finansowej. Bardzo dużo pieniędzy pochłaniają leki. Jedyną szansą jest pilna operacja, w Polsce trzeba czekać aż 1,5 roku jedyną szansa jest operacja prywatna która kosztuje bardzo dużo pieniędzy. Jeśli znajdzie się osoba która będzie mogła i chciała mnie wspomóc prześlę wszelkie dokumenty potwierdzające moją chorobę. Za okazałą pomoc, wyrozumiałość i życzliwość jestem i zawsze będę ogromnie wdzięczna za każdy odruch wrażliwości i życzliwości z góry i z całego serca ślicznie i serdecznie dziękujemy,

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Podziel się Ważna informacja