Konsultant Ślubny ONLINE! Kurs internetowy!

699 zł

nauka i edukacja
23/06/2017
Kraj: Polska
Region: podkarpackie
Miasto: Kolbuszowa
Opis:

Kurs Konsultanta Ślubnego ONLINE, prowadzony przez TieVeil - Agencja Ślubna, to szkolenie przekazujące kompleksową wiedzę z zakresu, między innymi: organizacji ślubów i wesel, marketingu, zarządzania oraz autopromocji. Zawiera pełną bazę wiedzy i umiejętności, potrzebnych do wykonywania zawodu Konsultanta Ślubnego, dokładnie jak tradycyjne kursy stacjonarne, jednak w porównaniu z nimi ma tę zaletę, że możesz korzystać z niego nie wychodząc z domu, w czasie, który dla Ciebie jest najbardziej dogodny.


 


Dodatkowo, w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, w trakcie trwania kursu, każdy Kursant ma możliwość nielimitowanych konsultacji e-mailowych z profesjonalnym Konsultantem Ślubnym.


 


Cena kursu zawiera: dostęp do platformy e-learningowej zawierającej lekcje; dodatkowe materiały dydaktyczne: Wzór bazy podwykonawców, Wzór umów z podwykonawcami (z domem weselnym, fotografem, zespołem muzycznym, uniwersalna), Wzór kosztorysu, Wzór scenariusza dnia ślubu, Szablon Excel: Kompleksowy plan organizacji uroczystości, Organizer Ślubny; Certyfikat w języku polskim i angielskim; nielimitowane konsultacje z profesjonalnym Konsultantem Ślubnym, przez okres 6 miesięcy.


 


Dodatkowo - pierwszy blok tematyczny dostajesz całkowicie za darmo!


 


Więcej informacji na stronie :


http://www.tieveil.pl/p/kurs-konsultant-slubny-online.html

Numer kontaktowy: sebastianrzeszutek@tieveil.pl
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Podziel się Ważna informacja