856335246

Proszę o kontakt

współpraca biznesowa
11/12/2017
Kraj: Polska
Region: podlaskie
Obszar miasta: 856335246
Opis:

UNIWERSTAL SKUP ZŁOMU BIAŁYSTOK  Jesteśmy największą w regionie firmą działającą w branży surowców wtórnych. Zajmujemy się przerobem, odzyskiem i recyklingiem złomu stalowego, żeliwnego i metali nieżelaznych. Posiadamy własną Stację Demontażu Pojazdów, gdzie dziennie nasz zespół przyjmuje do kasacji kilkadziesiąt aut całych i powypadkowych z całego regionu.


Usługi jakie świadczymy to między innymi:


SKUP ZŁOMU STALOWEGO i SKUP ŻELIWA HURT/DETAL - dużym klientom podstawiamy bezpłatnie kontenery i odbieramy własnym transportem bez dodatkowych kosztów ! skupujemy odpady poprodukcyjne z przedsiębiorstw, najwyższe ceny, zaplecze ponad 200 kontenerów, bezpośredni odbiorca.


SKUP METALI KOLOROWYCH - Aluminium - puszki, profile, odlewy itp., miedź, mosiądz, ołów, cynk, znal, stal kwasoodporną, tytan itp.


SKUP AKUMULATORÓW Białystok, WIĄZKI SAMOCHODOWEJ, KABLI W IZOLACJI


SPRZEDAŻ STALI UŻYTKOWEJ Z DEMONTAŻU - kątowniki, ceowniki, profile, rury, pręty zbrojeniowe i wiele innych....


SPRZEDAŻ UŻYWANYCH CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH z DEMONTAŻU - najniższe ceny w regionie (elementy karoserii, zawieszenia i silnika, felgi aluminiowe i stalowe, opony używane, sprawne akumulatory)


SKUP AUT BIAŁYSTOK  - SKUP AUT NADAJĄCYCH SIĘ DO DALSZEJ JAZDY 


Gwarantujemy odkup samochodów w oparciu o zawarcie umowy kupna - sprzedaży. niezależnie od ich stanu, marki czy roku produkcji. Przyjmujemy pojazdy bez ubezpieczenia czy przeglądu. Płacimy gotówką, kwestie formalne ograniczamy do absolutnego minimum –


W przypadku, gdy Państwa samochód nie będzie nadawał się do ekspolatacji wystawiamy zaświadczenie o złomowaniu w naszej Stacji Demontażu Pojazdów


ZŁOMOWANIE AUT BIAŁYSTOK - Płacimy najwięcej (wystawiamy zaświadczenia do wyrejestrowania ) Kupujemy auta całe i powypadkowe oraz nienadające się do dalszej jazdy. 


WIĘCEJ NA http://www.uniwerstal.pl oraz  http://www.facebook.pl/uniwerstal 


Jesteśmy: BIAŁYSTOK ul Popiełuszki 113, tel. 85 663 52 46 


 

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Podziel się Ważna informacja