Ukraińska firma poszukuje partnerów

Proszę o kontakt

współpraca biznesowa
24/05/2016
Kraj: Polska
Region: opolskie
Miasto: Bąki
Opis:

  Ukraińska firma specjalizująca się w  sprzedaży internetowej i reklamie w sieci, ogłasza o poszukiwaniu partnera strategicznego na terenie Polski.


  Cel partnerstwa: tworzenie na terenie Polski firmy, która bedzie zajmować się rozwojem portalu internetowego Tius.pl (towary i usługi w Polsce). Celem portalu jest promowanie polskiego małego i średniego biznesu w poszukiwaniu partnerów, zarówno na terenie Polski jak i na terenie Ukrainy.


 Monetyzacja: opłata za umieszczenie informacji na portalu, % od sprzedanych produktów i usług na stronie.


 Oferujemy: doskonały produkt który nie ma sobie równych w Polsce, w dokumentacji dotyczącej organizacji pracy, szkolenia i adaptację systemu do polskiego rynku.


 Oczekiwania od partnera: doświadczenie w dziedzinie reklamy i marketingu online, który jest dostępny odpowiedni zarządzanie, pewne możliwości finansowe, motywację stosunkowo stowarzyszenia informacyjnym w zakresie polskiego i ukraińskiego rynków.


 Formy współpracy: utworzenie wspólnego przedsiębiorstwa, koncesja, inne.


  Portal Ukrbiznes - systemowa firma z 13-letnim doświadczeniem. Ponad 25 000 klientów kontraktowych we wszystkich regionach Ukrainy. Jest właścicielem oprogramowania, rozwojem własnej produkcji, dostosowanych do rozwoju firmy i zwiększenia sprzedaży w internecie. Główny produkt - portal UB.UA. Miesięczna internetowa publiczność ponad 800 000 użytkowników.

Link do Twojej Strony: http://tius.pl/
Numer kontaktowy: +380 67 332 5761
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Podziel się Ważna informacja