Good Dog Care - hotel dla psów/opiekun zwierząt/wakacje/Warszawa

50 zł

usługi dla zwierząt
03/11/2015
Kraj: Polska
Region: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Obszar miasta: Warszawa
Adres: 02-152
Opis:

Jeżeli potrzebujesz opieki dla swojego psa podczas wyjazdu, wakacji, czy choćby dłuższego dnia w pracy - zapraszam do kontaktu!

Nazywam się Kamila.
Przez wiele lat współpracowałam z fundacjami, prowadząc dom tymczasowy dla bezdomnych psów,dzięki czemu zdobyłam bogate doświadczenie w opiece, szkoleniu i pracy z czworonogami. 

W 2013 roku wraz z przyjaciółką - Anią, stworzyłyśmy Good Dog Care - alternatywę dla dużych hoteli, dla boksów i kojców. Zajmujemy się 24h opieką nad psami, w domowych warunkach, pozwalając im na uczestnictwo w życiu codziennym i wylegiwanie na kanapie ;)

Nie przyjmujemy zbyt wielu psów na raz, dzięki czemu opieka nad Twoim psem jest indywidualna i na pełen etat. Nie ma znaczenia jakiej rasy, wielkości i w jakim wieku jest piesek, liczą się jego potrzeby, aktywność i charakter. W przypadku większej ilości psów (np.okres wakacyjny) przeprowadzamy się do mojego rodzinnego domu w Pilawie, gdzie mamy mnóstwo miejsca w domu, wybiegu w ogrodzie i dodatkowe osoby do zabaw :)

Oferujemy również odbiór/przywiezienia pieska do domu, a także ze względu na lokalizację (1,5km od lotniska Okęcie) transport Państwa z/do lotniska wraz z pupilem - cena to 1,80zł/km.

Więcej na mój temat znajdziecie na stronie internetowej : 
dog-care.pl
www .facebook.com/gooddogcare

Opieka : 50zł/doba 
Transport : 1,80zł/km
Podawanie leków,czesanie,zabawy,głaskanie,spacery,spanie na kanapie GRATIS ;)

Link do Twojej Strony: https://www.facebook.com/gooddogcare/
Numer kontaktowy: 505094546
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Podziel się Ważna informacja