Montaż siatek i zabezpieczeń balkonowych. Szybko, Tanio, Profesjonalnie. Tanio !!!

Proszę o kontakt

usługi dla zwierząt
11/07/2015
Kraj: Polska
Region: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Opis:

Firma „Dbam o kota” zajmuje się montażem zabezpieczeń balkonów, okien , tarasów i ogrodów, stosowanych w celu ochrony kotów i innych pupili, przed wypadnięciem z wysokości.  Wymienione zabezpieczenia montuje się za pomocą specjalnych haków i uchwytów, na  których rozciągana jest siatka dostosowana, względem zamówienia.  Przedstawione rozwiązania, sprawdzają się, również w przypadku problemu z zabezpieczeniem przed ptakami.  W swojej ofercie świadczymy usługi montowanie kolców przeciw ptakom, zwłaszcza gołębią, które eliminują problem z zanieczyszczeniem odchodami. 


Wieloletnie doświadczenie sprawia, że montaż jest sprawny i dostosowany do indywidualnego zapotrzebowania klientów. Oferujemy montaż z wykorzystaniem standardowych narzędzi pracy (siatek, haków, linki stalowej) oraz w przypadku zakazu ingerencji w elewacje budynku , stosujemy rozwiązania bezinwazyjne.  Wykonywane usługi w pełni spełniają oczekiwania klientów pod względem zabezpieczenia, a przy tym spełniają wymogi bezpiecznego montażu, pod względem zagrożenia p-pożarowego. Wykonywane konstrukcje są bardzo mało widoczne, pod względem estetyki, a tym samym nie zasłaniają promieni słonecznych.


Usługi wykonujemy głównie na terenie Warszawy i Mazowsza, a w przypadku specjalnego zamówienia jesteśmy w stanie dojechać w inne rejony Polski, bądź Europy.


 


Charakteryzuje nas estetyka wykonania, bezpieczeństwo i funkcjonalność montażu oraz konkurencyjne ceny. Wszelkich informacji można uzyskać pod numerem tel. 733-157-287, bądź pisząc maila na adres : dbamokota@gmail.com.  Zapraszamy, również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.dbamokota.pl .

Link do Twojej Strony: www.dbamokota.pl
Numer kontaktowy: 733 157 287
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Podziel się Ważna informacja