Turbosprężarki nowe, regenerowane

Proszę o kontakt

części i akcesoria samochodowe
12/11/2015
Kraj: Polska
Region: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Obszar miasta: Al. Krakowska 157
Adres: 02-180
Opis:

Szanowni Klienci!

Dziękujemy za wizytę. Jesteśmy partnerem i dystrybutorem „Jagiełło Turbosprężarki”, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, posiadającej ponad 20-letnie doświadczenie w segmencie turbosprężarek.

Zajmujemy się sprzedażą zarówno nowych jak i regenerowanych turbosprężarek do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych. W naszej ofercie znajdują się turbosprężarki miedzy innymi takich producentów jak Garrett, Holset, KKK BorgWarner, IHI i Mitsubishi. Ponadto oferujemy remonty turbosprężarek, działając w oparciu o obszerną dokumentację techniczną producenta oraz szereg specjalistycznych narzędzi i urządzeń. Wykonujemy przeglądy i badanie wydajności turbosprężarek. Nasz sklep stacjonarny mieści się przy Al. Krakowskiej 157 w Warszawie.

Współpraca z firmami kurierskimi pozwala nam na terminowe dostarczenie towaru w każde miejsce w kraju, Europie oraz na innych kontynentach. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Zapewnimy solidne i fachowe usługi, gwarantujemy profesjonalizm w obsłudze klienta. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z jakości naszych usług.

Z poważaniem,

Zespół „MST” Turbosprężarki

Link do Twojej Strony: turbomst.pl
Numer kontaktowy: 887 870 142
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Podziel się Ważna informacja