Magazynier - Mysłowice

Proszę o kontakt

Praca
22/03/2016
Kraj: Polska
Region: śląskie
Miasto: Mysłowice
Obszar miasta: Kosztowy

Agencja Pracy Tymczasowej Eurokadra S.A. (nr cert. 8252) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy tymczasowej przy kompletacji towaru na magazynie w Mysłowicach.

Zadania:

- kompletowanie leków wg list magazynowych / wytycznych
- obsługa wózków jezdniowych

Wymagania:
- aktualne psychotesty
- doświadczenie w kompletowaniu towarów i obsłudze skanera magazynowego
uprawnienia do obsługi wózków elektrycznych
- książeczka Sanepidu
- odpowiedzialność i dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:
- pracę na rzecz rozpoznawalnej, międzynarodowej firmy na terenie Mysłowic
- pracę w zgranym zespole
- pracę na 2 zmiany

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o CV z klauzulą na przetwarzanie danych osobowych wg. wzoru poniżej:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

lub kontakt telefoniczny

Uprzejmie informujemy, że udzielimy odpowiedzi tylko wybranym Kandydatom, którzy odpowiedzą na ogłoszenie.

Numer kontaktowy: 501-955-737