Koordynator pracy roznosicieli gazet reklamowych Bielsko-Biała i okolice

Proszę o kontakt

marketing, media
08/04/2015
Kraj: Polska
Region: śląskie
Miasto: Bielsko-Biała

Firma Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje osób z Bielska-Białej i okolic na stanowisko koordynatora pracy roznosicieli gazet reklamowych.

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie przydzielonego obszaru dla celów dystrybucji druków reklamowych.

- Tworzenie siatki dystrybutorów druków reklamowych poprzez pozyskiwanie i szkolenie kandydatów na roznosicieli gazet reklamowych.

- Kontrola jakości działalności roznosicieli gazet reklamowych.

Jakie mamy wymagania?

- Dostęp do komputera i Internetu.

- Znajomość systemu Windows i poczty elektronicznej.

- Dysponowanie samochodem.

- Wolne środy.

- Znajomość topografii miasta.

- Uczciwość. Samodzielność. Rzetelność. Odpowiedzialność.

- Mile widziana umiejętność kierowania grupą osób.

Co oferujemy:

- Dodatkowe zajęcie (umowa-zlecenie), zajmujące ok. 10 godzin tygodniowo, polegające na organizowaniu i kontroli kolportażu materiałów reklamowych.

- Atrakcyjną zapłatę.

- Ciekawe zlecenie w dużej i stabilnej firmie.

Czekamy na zgłoszenia, które mogą Państwo wysyłać na adres: PL-WMD-R@kaufland.pl(w temacie wiadomości prosimy wpisać „Koordynator – Bielsko-Biała”).

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.“.

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Link do Twojej Strony: www.kaufland.pl