Pracwonicy Produkcyjni Poszukiwani! Atrakcyjne Wynagrodzenie! Gądki

Proszę o kontakt

na produkcji
20/10/2015
Kraj: Polska
Region: wielkopolskie
Miasto: Kórnik

Sanpro Job Service - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 2360) - dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko pracownika produkcyjnego w Gądkach

Zakres obowiązków:
- praca przy produkcji papieru ściernego
- pakowanie
- układanie papieru
- oklejanie kartonów
- pakowanie produktów przemysłowych

Oferujemy:
- umowa o pracę tymczasową
- wynagrodzenie 14,18 zł brutto
- pracę w trybie dwuzmianowym
- bardzo dobre warunki pracy

Wymagania
- rzetelność w wykonywaniu obowiązków
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- dyspozycyjność

JESTEŚMY OTWARCI NA ZATRUDNIENIE OSÓB Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu bądź kontakt telefoniczny 727 003 088

Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Numer kontaktowy: 727003088