AngelCare24: Opieka nad Mał

Proszę o kontakt

opiekunki i nianie
14/01/2016

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec.
ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dysponujemy różnorodnymi ofertami z całych Niemiec.

Obecnie poszukujemy opiekunki do małżeństwa, mieszkającego w małym miasteczku NAILA w powiecie  HOF W BAWARII.

Termin rozpoczęcia pracy:  OD ZARAZ

 PROFIL PODOPIECZNYCH:

Pani Brunhilda jest 76-latką, która od wielu lat choruje na depresję i z tego powodu jest pod opieką terapeuty. Przyjmuje również leki nasenne, lecz nadal zdarza jej się wstawać w nocy.

Pan Arnold jest w wieku 88 lat. Cierpi na początkującą demencję i w związku z tym potrzebuje przewidywalnej struktury dnia. Jest także cukrzykiem, ma wypryski na całym ciele i problemy ze słuchem.

Oboje małżonkowie są mobilni i nie mają problemów z nietrzymaniem moczu.

Mieszkają w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanko na poddaszu wraz z dostępem do Internetu oraz 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

 ZADANIA OPIEKUNKI:

- pomoc w codziennej higienie;

- pomoc w zmienianiu odzieży;

- prowadzenie gospodarstwa domowego (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, pranie, prasowanie itd.);

- zapewnienie podopiecznemu powtarzalnej struktury dnia, a jego żonie wsparcia.

WYMAGANIA:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym/komunikatywnym;

- ukończony 25. r.ż.;

- doświadczenie w opiece nad osobami z demencją/depresją;

- odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;

- prawo jazdy kat. B;

- gotowość do wyjazdu na co najmniej 2 m-ce

Zapewnimy Ci bezpłatny przejazd wraz ze zwrotem kosztów podróży, zakwaterowanie i wyżywienie, ubezpieczenie oraz odprowadzenie składek ZUS, opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz KONKURENCYJNE, TERMINOWE WYNAGRODZENIE

Na aplikacje czekamy pod numerem: +48 733 388 300 i adresem e-mailowym: justyna.szmelter@angelcare24.eu, możesz również wysłać SMS o treści OPIEKA na nr +48 733 388 300, na pewno oddzwonimy.

Link do Twojej Strony: www.angelcare24.eu
Numer kontaktowy: 733 388 300