FRIGGA Praca dla opiekunki! Dodatki za okres świąteczny! 053PM

Proszę o kontakt

opiekunki i nianie
20/10/2015
Kraj: Polska
Region: kujawsko-pomorskie
Miasto: Bydgoszcz
Opis:

Kobieta 87 lat, 172cm, 70kg
Miejscowość: 49832 Messingen
Start 01.11

Dolegliwości:
- pani porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego
- osoba świadoma
- posiada łóżko na pilota
- korzysta z toalety i krzesła toalety
- samodzielnie je i pije
- może obudzić się raz w nocy w celu skorzystania z toalety
- bóle bioder
- dobrze widzi i słyszy

Pani mieszka na wsi w domu jednorodzinnym. Pani jest spokojną, wyciszoną osobą. Ponieważ podopieczna ma złe doświadczenie z opiekunkami, chciałaby porozmawiać z kandydatkami telefonicznie oraz szuka tylko kandydatek, które będą gotowe zostać na 3 miesiące.
Sąsiadka podopiecznej robi zakupy, pomaga w domu oraz wozi podopieczną do lekarza. Kuzynka podopiecznej troszczy się o dom.

Obowiązki:
- prowadzenie domu
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała
- pranie, prasowanie
- robienie zakupów
- gotowanie
- dotrzymywanie towarzystwa

Oferujemy:
- oddzielny pokój
- Internet
- zakup biletów

Link do Twojej Strony: http://www.friggawork.pl/
Numer kontaktowy: 514 686 493