Opiekunka od zaraz

5,720 zł

opiekunki i nianie
15/07/2016
Kraj: Polska
Region: wielkopolskie

Medcare24 oferuje sprawdzoną, legalną i bezpieczną pracę w zakresie usług opiekuńczych na terenie Niemiec. Nasz zespół tworzy branżę opieki od wielu lat dzięki czemu wiemy, jak powinna przebiegać zadowalająca obie strony współpraca, która powinna opierać się przede wszystkim na uczciwości. Oferujemy pewne i wysokie wynagrodzenie, najlepsze oferty i pracę w sprawdzonych, regularnie weryfikowanych miejscach. Wybierając Medcare24 masz pewność, że praca będzie zgodna z naszymi deklaracjami.

Aktualnie poszukujemy opiekunki/opiekuna dla:

Drobnej, 84-letniej pani Christel, zamieszkującej w dużym, przestronnym domu jednorodzinnym w Wassenberg. Pani Christel porusza się ze wsparciem, potrzebuje opieki i pomocy w codziennych czynnościach. Zmaga się z osteoporozą i reumatyzmem.

Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji językowych kandydata i posiadanego doświadczenia.

Zakres obowiązków:

·         pomoc w wykonywaniu codziennych czynności (pielęgnacja ciała, kąpiel, ubieranie)

·         opieka i nadzór nad podopieczną

·         drobne prace domowe (przygotowywanie posiłków, pomoc w zakupach)

Termin i miejsce pracy:
od ZARAZ
41849 Wassenberg, Niemcy

Opiekunka ma zapewniony oddzielny pokój o  wysokim standardzie z dostępem do telewizji i Internetu.

Medcare24 zapewnia:

·         pewne wynagrodzenie w wysokości nawet 1.300 EURO miesięcznie

·         w trakcie pracy służymy pomocą i konsultacją

·         legalne i bezpieczne zatrudnienie

·         bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

·         sprawdzone, najlepsze oferty pracy

·         kompleksową organizację wyjazdu i powrotu

·         ubezpieczenie zdrowotne na wypadek zachorowania na terenie Niemiec (EKUZ),

·         indywidualne podejście i spersonalizowane oferty

Wymagania:

·         preferowana płeć opiekunki: kobieta

·         pożądane cechy charakteru: empatyczność, cierpliwość, wyrozumiałość

·         język niemiecki: mocne podstawy

·         powyżej 30 roku życia

·         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (choć nie wymagane)

Pamiętaj, że jeżeli zdecydujesz się na współpracę z MedCare24, to zapewnimy Ci wyjazd do Niemiec i pracę w krótkim czasie.

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny/e-mailowy

Numer kontaktowy: 690292726