praca z językiem niemieckim

Proszę o kontakt

Praca
13/04/2015
Kraj: Polska
Region: śląskie
Miasto: Katowice
Opis:

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za kontakt z klientami zagranicznymi, rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń oraz analizowanie problemów związanych z codzienną obsługą komputera wraz z odpowiednim określeniem ich priorytetu.

Wymagania:

·      Biegła znajomość języka niemieckiego  (warunek konieczny)

·      Komunikatywna znajomość języka angielskiego

·      Umiejętność pracy w grupie

·      Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

·      Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office

·      Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

·      Motywujący system wynagrodzeń

·      Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

·      Bogaty program szkoleniowy

·      Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

·      Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

·      Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres ewelina.gondzik@cyclad.pl

Numer kontaktowy: ewelina.gondzik@cyclad.pl