Naklejki Dekoracyjne - Oryginalne Dekoracje na Ścianę‎

120 zł

wyposażenie wnętrz
08/02/2016
Kraj: Polska
Region: lubelskie
Miasto: Lublin
Opis:

NAKLEJKI
WYMIAR NAKLEJKI NAJDŁUŻSZY BOK 200 CM DRUGI WG PROPORCJI WZORU

Oczywiście można zamówić inny wymiar ale zgodny z proporcją wzoru.

Szalenie prosta i szybka w montażu, wystylizuje każde pomieszczenie i nada indywidualnego charakteru. Naszymi naklejkami można ozdabiać gładkie powierzchnie, takie jak: ściany, lustra, meble, kafelki czy szyby. Wzory produkowane są z matowej folii samoprzylepnej renomowanej niemieckiej firmy ORACAL przez co naklejki nie odbijają światła. Każdy wzór możemy przygotować w lustrzanym odbiciu ( wtedy elementy znajdujące się po prawej stronie wzoru będą znajdowały się po stronie lewej ). Jeśli życzą sobie Państwo odbicie lustrzane, po zakupie proszę nas o tym poinformować. Realizujemy także indywidualne pomysły. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie naszej oferty prosimy o telefon lub maila. Kontakt z klientem jest dla nas przyjemnością.

Naklejki można przykleić na wszystkie czyste i gładkie powierzchnie odtłuszczone i wolne od pyłów, takie jak: ściany, drzwi, meble, sprzęt AGD, szkło (lustra, okna)

Odbiór osobisty możliwy jedynie w Lublinie, do innych miejscowości wysyłamy paczkę. Wszystkie naklejki starannie pakujemy aby w idealnym stanie dotarły do klienta. Kupując na kilku naszych aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz.\

Lista wzorów ..

Numer kontaktowy: 509341035
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Podziel się Ważna informacja