Bezpłatne kursy angielskiego w Warszawie dla bezrobotnych, z egzaminem TELC

Darmowe

nauka i edukacja
27/02/2015
Kraj: Polska
Region: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Adres: Marszałkowska 2 Lokal 6
Opis:

Na darmowe kursy języka angielskiego w Warszawie (dla bezrobotnych) można się zapisać w Szkole Języków Obcych LEXIS. Program kursów jest współfinansowany przez Unię Europejską.
Propozycja uczestnictwa w szkoleniach językowych skierowana jest do osób (zarejestrowanych jako bezrobotne w UP na terenie woj. mazowieckiego), które są w wieku od 18 do 64 lat. Ograniczony udział w programie mają osoby z wykształceniem wyższym - ich wiek nie może przekraczać 30 roku życia. Ponadto kursy nie są adresowane do osób, które nigdy nie uczyły się angielskiego - trzeba mieć pewną znajomość języka. O przyjęciu do programu decyduje test sprawdzający poziom znajomości językowej.
Zajęcia odbywają się w trybie intensywnym - tj. 3 razy w tygodniu po 4 lekcje (3 godz. zegarowe + przerwy) w siedzibie Szkoły Języków Obcych LEXIS, w Warszawie, ul. Marszałkowska 2. Każdy kurs liczy 180 godzin lekcyjnych i kończy się egzaminem TELC.
Aby wziąć udział w programie należy odwiedzić stronę http://www.lexis.edu.pl/bezplatnekursyniemieckiegowloskiegoangielskiwarszawadarmowe.htm
Znajdziecie tam Państwo więcej informacji i formularz, który należy wypełnić i przesłać do LEXIS.
O udziale w programie decyduje kolejność zgłoszeń.
UWAGA W programie dostępne są również kursy języka niemieckiego i włoskiego.

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
Podziel się Ważna informacja